D52QD2M4IA-REEL
Dynastream Innovations Inc.Dynastream Innovations Inc.
D52QD2M4IA-REEL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D52QD2M4IA-REEL
Kaihanga / Waitohu: Dynastream Innovations Inc.
Whakaahuatanga hua MODULE
Ngā Rauemi: D52QD2M4IA-REEL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D52QD2M4IA-REEL
Tau Wae D52QD2M4IA-REEL Kaihanga Dynastream Innovations Inc.
Whakaahuatanga MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8679 pcs Pepa Raraunga D52QD2M4IA-REEL.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga nRF52832
Raupapa - Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -96dBm RF Family / Paerewa Bluetooth
Tuhinga Bluetooth v4.2 Mana - Whakaputa 4dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Whakatika -
Rahi Mahara 512kB Flash, 64kB RAM Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz