DT070BTFT
DisplaytechDisplaytech
DT070BTFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DT070BTFT
Kaihanga / Waitohu: Displaytech
Whakaahuatanga hua LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
Ngā Rauemi: 1.DT070BTFT.pdf2.DT070BTFT.pdf3.DT070BTFT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DT070BTFT
Tau Wae DT070BTFT Kaihanga Displaytech
Whakaahuatanga LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1737 pcs Pepa Raraunga 1.DT070BTFT.pdf2.DT070BTFT.pdf3.DT070BTFT.pdf
Te tiro i te rohe 154.21mm W x 85.92mm H Papamahi -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1756-1015
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga LVDS
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 1024 x 600 Poutoro Poto -
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 7" (177.80mm) 1024 x 600