DT070ATFT
DisplaytechDisplaytech
DT070ATFT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DT070ATFT
Kaihanga / Waitohu: Displaytech
Whakaahuatanga hua LCD DISP TFT 7.0" 800X480
Ngā Rauemi: 1.DT070ATFT.pdf2.DT070ATFT.pdf3.DT070ATFT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DT070ATFT
Tau Wae DT070ATFT Kaihanga Displaytech
Whakaahuatanga LCD DISP TFT 7.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4667 pcs Pepa Raraunga 1.DT070ATFT.pdf2.DT070ATFT.pdf3.DT070ATFT.pdf
Te tiro i te rohe 154.08mm W x 85.92mm H Papamahi -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1756-1013
Atanga Parallel, 24-Bit (RGB) Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 800 x 480
Poutoro Poto - Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 7" (177.80mm) 800 x 480 Maama LED
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DT070ATFT-PTS
DT070ATFT-PTS
Kaihanga: Displaytech
Whakaahuatanga: LCD DISP TFT 7.0" 800X480