ZXTP25140BFHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP25140BFHTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTP25140BFHTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 140V 1A SOT23-3
Ngā Rauemi: ZXTP25140BFHTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTP25140BFHTA
Tau Wae ZXTP25140BFHTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 140V 1A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238610 pcs Pepa Raraunga ZXTP25140BFHTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 140V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 260mV @ 100mA, 1A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 1.25W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa ZXTP25140BFHCT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 140V 1A 75MHz 1.25W Surface Mount SOT-23-3 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 2V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 1A