ZXTP25100BFHTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXTP25100BFHTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXTP25100BFHTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 100V 2A SOT23-3
Ngā Rauemi: ZXTP25100BFHTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXTP25100BFHTA
Tau Wae ZXTP25100BFHTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TRANS PNP 100V 2A SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265262 pcs Pepa Raraunga ZXTP25100BFHTA.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 100V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 295mV @ 200mA, 2A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Mana - Max 1.25W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa ZXTP25100BFH
ZXTP25100BFHTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 200MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 200MHz 1.25W Surface Mount SOT-23-3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 10mA, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 50nA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A Tau Wae Tuakiri ZXTP25100B