ZXMN10A08DN8TC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A08DN8TC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN10A08DN8TC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 100V 1.6A 8SOIC
Ngā Rauemi: ZXMN10A08DN8TC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN10A08DN8TC
Tau Wae ZXMN10A08DN8TC Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 100V 1.6A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5656 pcs Pepa Raraunga ZXMN10A08DN8TC.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA (Min) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 3.2A, 10V
Mana - Max 1.25W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 405pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 7.7nC @ 10V Momo FET 2 N-Channel (Dual)
FET Pānga Logic Level Gate Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 1.6A 1.25W Surface Mount 8-SOP I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1.6A