ZXMN10A07FTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMN10A07FTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMN10A07FTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 700MA SOT23-3
Ngā Rauemi: ZXMN10A07FTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMN10A07FTA
Tau Wae ZXMN10A07FTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 700MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 338451 pcs Pepa Raraunga ZXMN10A07FTA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 1.5A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 625mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa ZXMN10A07FTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 138pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2.9nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 6V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 700mA (Ta) 625mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 700mA (Ta)