ZXMHC10A07T8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMHC10A07T8TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMHC10A07T8TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N/2P-CH 100V 1A/0.8A SM8
Ngā Rauemi: ZXMHC10A07T8TA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMHC10A07T8TA
Tau Wae ZXMHC10A07T8TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2N/2P-CH 100V 1A/0.8A SM8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 86579 pcs Pepa Raraunga ZXMHC10A07T8TA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Pūrere Pūrere Whakarato SM8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 1.5A, 10V
Mana - Max 1.3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-223-8 Ētahi Ingoa ZXMHC10A07T8CT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 138pF @ 60V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 2.9nC @ 10V Momo FET 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge)
FET Pānga Standard Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge) 100V 1A, 800mA 1.3W Surface Mount SM8 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 1A, 800mA