ZXMD65P03N8TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXMD65P03N8TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZXMD65P03N8TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua MOSFET 2P-CH 30V 3.8A 8-SOIC
Ngā Rauemi: ZXMD65P03N8TA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZXMD65P03N8TA
Tau Wae ZXMD65P03N8TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga MOSFET 2P-CH 30V 3.8A 8-SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4352 pcs Pepa Raraunga ZXMD65P03N8TA.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 4.9A, 10V
Mana - Max 1.75W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa ZXMD65P03N8CT
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 930pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 25.7nC @ 10V
Momo FET 2 P-Channel (Dual) FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 30V 3.8A 1.75W Surface Mount 8-SO
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 3.8A Tau Wae Tuakiri ZXMD65P03