ZSR1000GTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZSR1000GTC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZSR1000GTC
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223
Ngā Rauemi: ZSR1000GTC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZSR1000GTC
Tau Wae ZSR1000GTC Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 10V 200MA SOT223 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4714 pcs Pepa Raraunga ZSR1000GTC.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 10V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR 57dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 200mA SOT-223
I teie nei - Quiescent (Iq) 600µA Nama - Whakaputa 200mA