ZSR1000CSTZ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZSR1000CSTZ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 10V 200MA TO92-3
Ngā Rauemi: ZSR1000CSTZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZSR1000CSTZ
Tau Wae ZSR1000CSTZ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 10V 200MA TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5833 pcs Pepa Raraunga ZSR1000CSTZ.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 10V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 57dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 200mA TO-92-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 600µA Nama - Whakaputa 200mA