ZRA245F01TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRA245F01TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZRA245F01TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 2.45V SOT23
Ngā Rauemi: ZRA245F01TA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZRA245F01TA
Tau Wae ZRA245F01TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 2.45V SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6045 pcs Pepa Raraunga ZRA245F01TA.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.45V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa ZRA245F01TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 65µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±1% 120mA SOT-23
I teie nei - Te tuku - Nama - Whakaputa 120mA
I teie nei - Cathode 2mA Tau Wae Tuakiri ZRA245