ZRA124F01TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZRA124F01TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZRA124F01TA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 1.24V SOT23
Ngā Rauemi: ZRA124F01TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZRA124F01TA
Tau Wae ZRA124F01TA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 1.24V SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4483 pcs Pepa Raraunga ZRA124F01TA.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.24V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 40µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±1% 5mA SOT-23 I teie nei - Te tuku -
Nama - Whakaputa 5mA I teie nei - Cathode 50µA