ZMR500FTA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZMR500FTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZMR500FTA
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-3
Ngā Rauemi: ZMR500FTA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZMR500FTA
Tau Wae ZMR500FTA Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144810 pcs Pepa Raraunga ZMR500FTA.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 25V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 72dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ZMR500F
ZMR500FCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA SOT-23-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 70µA Nama - Whakaputa 50mA