ZMR500CSTZ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ZMR500CSTZ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 50MA TO92-3
Ngā Rauemi: ZMR500CSTZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ZMR500CSTZ
Tau Wae ZMR500CSTZ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 50MA TO92-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4917 pcs Pepa Raraunga ZMR500CSTZ.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 25V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-92-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 72dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA TO-92-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 70µA Nama - Whakaputa 50mA
Ngā Āhuatanga Mana - Tau Wae Tuakiri ZMR500
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ZMR250FTA
ZMR250FTA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 50MA SOT23-3
I roto i te taonga: 216411 pcs
Tikiake: ZMR250FTA.pdf
RFQ
ZMR330FTA
ZMR330FTA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-3
I roto i te taonga: 201360 pcs
Tikiake: ZMR330FTA.pdf
RFQ
ZMR500C
ZMR500C
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 50MA TO92-3