T3V3LCS3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
T3V3LCS3-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T3V3LCS3-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 19V SOD323
Ngā Rauemi: T3V3LCS3-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T3V3LCS3-7
Tau Wae T3V3LCS3-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 19V SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5372 pcs Pepa Raraunga T3V3LCS3-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 350W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa T3V3LCS3-7-ND
T3V3LCS3DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 3pF @ 1MHz