SMAZ12-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ12-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAZ12-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 1W SMA
Ngā Rauemi: SMAZ12-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAZ12-13
Tau Wae SMAZ12-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 1W SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5379 pcs Pepa Raraunga SMAZ12-13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SMA
Raupapa - Mana - Max 1W