SMAZ10-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAZ10-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMAZ10-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 10V 1W SMA
Ngā Rauemi: SMAZ10-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMAZ10-13
Tau Wae SMAZ10-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 10V 1W SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5194 pcs Pepa Raraunga SMAZ10-13.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 10V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.2V @ 200mA
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato SMA
Raupapa - Mana - Max 1W
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa SMAZ10DIDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tae (Max) (Zzt) 4 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 10V 1W ±5% Surface Mount SMA I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 7.6V