SBRT4U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT4U45LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBRT4U45LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 45V 4A 2DFN
Ngā Rauemi: SBRT4U45LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBRT4U45LP-7
Tau Wae SBRT4U45LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 45V 4A 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279697 pcs Pepa Raraunga SBRT4U45LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 520mV @ 4A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN2020-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa TrenchSBR Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-UDFN Ētahi Ingoa SBRT4U45LP-7DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 45V 4A Surface Mount U-DFN2020-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 4A Capacitance @ Vr, F -