SBRT4M30LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT4M30LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBRT4M30LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 30V 4A 8DFN
Ngā Rauemi: SBRT4M30LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBRT4M30LP-7
Tau Wae SBRT4M30LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 30V 4A 8DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 211371 pcs Pepa Raraunga SBRT4M30LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 510mV @ 4A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN3030-8 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa TrenchSBR Te Whakaora Whakaora (trr) 30ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-PowerUDFN
Ētahi Ingoa SBRT4M30LP-7DITR Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 30V 4A Surface Mount U-DFN3030-8
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 60µA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 4A
Capacitance @ Vr, F 150pF @ 30V, 1MHz