SBR30M100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30M100CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR30M100CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
Ngā Rauemi: SBR30M100CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30M100CTFP
Tau Wae SBR30M100CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 63106 pcs Pepa Raraunga SBR30M100CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 12µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A