SBR30M100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR30M100CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR30M100CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30M100CT
Tau Wae SBR30M100CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 59072 pcs Pepa Raraunga SBR30M100CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR30M100CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 12µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A