SBR30A45CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR30A45CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 45V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR30A45CT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30A45CT
Tau Wae SBR30A45CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 45V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 47775 pcs Pepa Raraunga SBR30A45CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 45V 15A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A Tau Wae Tuakiri SBR30A45CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR30A45CTB-13
SBR30A45CTB-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 45V 15A TO263
I roto i te taonga: 98220 pcs
Tikiake: SBR30A45CTB-13.pdf
RFQ
SBR30A40CT
SBR30A40CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 40V 15A TO220AB
I roto i te taonga: 97325 pcs
Tikiake: SBR30A40CT.pdf
RFQ
SBR30A150CT
SBR30A150CT
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 15A TO220AB