SBR30A40CT
Hua Hua
Tau Wae: SBR30A40CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 40V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR30A40CT.pdf
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30A40CT
Tau Wae SBR30A40CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 40V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 97325 pcs Pepa Raraunga SBR30A40CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 500mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR30A40CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 15A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR30A120CT
SBR30A120CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 120V 15A TO220AB