SBR20A40CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20A40CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20A40CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 40V 10A ITO220AB
Ngā Rauemi: SBR20A40CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20A40CTFP
Tau Wae SBR20A40CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 40V 10A ITO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 64694 pcs Pepa Raraunga SBR20A40CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Ētahi Ingoa SBR20A40CTFPDDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 20A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 20A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR20A60CTB
SBR20A60CTB
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 60V 10A TO263
I roto i te taonga: 119540 pcs
Tikiake: SBR20A60CTB.pdf
RFQ
SBR20A300CTB-13
SBR20A300CTB-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: SUPER BARRIER RECTIFIER TO263 T&
I roto i te taonga: 81864 pcs
Tikiake: SBR20A300CTB-13.pdf
RFQ
SBR20A40CT
SBR20A40CT
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 40V 10A TO220AB