SBR20A40CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR20A40CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 40V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR20A40CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR20A40CT
Tau Wae SBR20A40CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 40V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 70080 pcs Pepa Raraunga SBR20A40CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 600mV @ 20A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR20A40CT-ND
SBR20A40CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 40V 10A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A Tau Wae Tuakiri SBR20A40CT