SBR02U30LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR02U30LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR02U30LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 30V 200MA 2DFN
Ngā Rauemi: SBR02U30LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR02U30LP-7
Tau Wae SBR02U30LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 30V 200MA 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 755621 pcs Pepa Raraunga SBR02U30LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 480mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa SBR® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1006 Metric) Ētahi Ingoa SBR02U30LP-7DITR
SBR02U30LP7
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 30V 200mA Surface Mount X1-DFN1006-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA Capacitance @ Vr, F -