SBR02M30LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR02M30LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR02M30LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 30V 200MA 2DFN
Ngā Rauemi: SBR02M30LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR02M30LP-7
Tau Wae SBR02M30LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 30V 200MA 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466841 pcs Pepa Raraunga SBR02M30LP-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 610mV @ 200mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa SBR® Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1006 Metric) Ētahi Ingoa SBR02M30LP7
SBR02M30LPDITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Super Barrier 30V 200mA Surface Mount X1-DFN1006-2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 30V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 200mA Capacitance @ Vr, F -
Tau Wae Tuakiri SBR02M30
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR0240LP-7
SBR0240LP-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SBR 40V 250MA 2DFN
I roto i te taonga: 531054 pcs
Tikiake: SBR0240LP-7.pdf
RFQ
SBR0330CW-7
SBR0330CW-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 30V 150MA SOT323
I roto i te taonga: 439848 pcs
Tikiake: SBR0330CW-7.pdf
RFQ
SBR05
SBR05
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1.5A 50V