PDS4150Q-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS4150Q-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDS4150Q-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5
Ngā Rauemi: PDS4150Q-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDS4150Q-13
Tau Wae PDS4150Q-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 87907 pcs Pepa Raraunga PDS4150Q-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 810mV @ 8A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case PowerDI™ 5 Ētahi Ingoa PDS4150Q-13DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 4A Surface Mount PowerDI™ 5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 4A