PDS4150-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PDS4150-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDS4150-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5
Ngā Rauemi: PDS4150-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDS4150-13
Tau Wae PDS4150-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 4A POWERDI5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 113980 pcs Pepa Raraunga PDS4150-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 760mV @ 4A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 5 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case PowerDI™ 5 Ētahi Ingoa PDS415013
PDS4150DITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 150V 4A Surface Mount PowerDI™ 5
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 4A