NX53D3301Z
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX53D3301Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX53D3301Z
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 133.333333MHZ - SMD
Ngā Rauemi: NX53D3301Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX53D3301Z
Tau Wae NX53D3301Z Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 21055 pcs Pepa Raraunga NX53D3301Z.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SaRonix-eCera™ NX
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa -
Ētahi Ingoa NX53D3301ZDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 133.333333MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 133.333333MHz XO (Standard) Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 70mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 40mA Kaitautoko Ake Crystal