NX5041D0100.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
NX5041D0100.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX5041D0100.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 100MHZ HCSL SMD
Ngā Rauemi: 1.NX5041D0100.000000.pdf2.NX5041D0100.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX5041D0100.000000
Tau Wae NX5041D0100.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 100MHZ HCSL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21020 pcs Pepa Raraunga 1.NX5041D0100.000000.pdf2.NX5041D0100.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SaRonix-eCera™ NX
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Ētahi Ingoa NX5041D0100.000000CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.053" (1.35mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 70mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 40mA Kaitautoko Ake Crystal