MMBD7000-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMBD7000-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBD7000-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 75V 300MA SOT23-3
Ngā Rauemi: MMBD7000-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBD7000-7-F
Tau Wae MMBD7000-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 75V 300MA SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2054438 pcs Pepa Raraunga MMBD7000-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.25V @ 150mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 75V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4ns
Packaging Original-Reel® Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa MMBD7000-FDIDKR Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 75V 300mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 50V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 300mA (DC)
Tau Wae Tuakiri MMBD7000
Ngā Hua e hāngai ana
MMBD7000-G3-18
MMBD7000-G3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
I roto i te taonga: 1890850 pcs
Tikiake: MMBD7000-G3-18.pdf
RFQ
MMBD6050LT3G
MMBD6050LT3G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 70V 200MA SOT23-3
I roto i te taonga: 1922260 pcs
Tikiake: MMBD6050LT3G.pdf
RFQ
MMBD7000-7
MMBD7000-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 75V 300MA SOT23-3
Tikiake: MMBD7000-7.pdf
MMBD7000-E3-08
MMBD7000-E3-08
Tikiake: MMBD7000-E3-08.pdf