MMBD7000
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MMBD7000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMBD7000
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Ngā Rauemi: 1.MMBD7000.pdf2.MMBD7000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMBD7000
Tau Wae MMBD7000 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2318313 pcs Pepa Raraunga 1.MMBD7000.pdf2.MMBD7000.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 4ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ētahi Ingoa MMBD7000FSTR Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 42 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Standard Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 100V 200mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA Tau Wae Tuakiri MMBD7000
Ngā Hua e hāngai ana
MMBD7000-7
MMBD7000-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 75V 300MA SOT23-3
I roto i te taonga: 1955448 pcs
Tikiake: MMBD7000-7.pdf
RFQ
MMBD6100LT1G
MMBD6100LT1G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
I roto i te taonga: 4189521 pcs
Tikiake: MMBD6100LT1G.pdf
RFQ
MMBD6100LT3G
MMBD6100LT3G
Tikiake: MMBD6100LT3G.pdf
MMBD7000-G3-18
MMBD7000-G3-18
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
Tikiake: MMBD7000-G3-18.pdf
MMBD6100LT3
MMBD6100LT3
Tikiake: MMBD6100LT3.pdf
MMBD7000-G3-08
MMBD7000-G3-08
Tikiake: MMBD7000-G3-08.pdf
MMBD7000-E3-08
MMBD7000-E3-08
Tikiake: MMBD7000-E3-08.pdf
MMBD6050-HE3-18
MMBD6050-HE3-18
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 70V 200MA SOT23
Tikiake: MMBD6050-HE3-18.pdf
MMBD7000-E3-18
MMBD7000-E3-18
Tikiake: MMBD7000-E3-18.pdf
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 70V 200MA SOT23-3
Tikiake: MMBD6050LT1G.pdf
MMBD7000-7-F
MMBD7000-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: MMBD7000-7-F.pdf
Tikiake: MMBD6050LT3G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel