MBRM5100-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRM5100-13-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRM5100-13-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A
Ngā Rauemi: MBRM5100-13-F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRM5100-13-F
Tau Wae MBRM5100-13-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4396 pcs Pepa Raraunga MBRM5100-13-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 810mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Powermite®3 Ētahi Ingoa MBRM5100-FDITR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 5A Surface Mount Powermite 3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 5A