MBRM3100-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MBRM3100-13-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBRM3100-13-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A
Ngā Rauemi: MBRM3100-13-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBRM3100-13-F
Tau Wae MBRM3100-13-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40509 pcs Pepa Raraunga MBRM3100-13-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 760mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato Powermite 3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Powermite®3 Ētahi Ingoa MBRM3100-FDIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 3A Surface Mount Powermite 3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz Tau Wae Tuakiri MBRM3100
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBRM3100-13
MBRM3100-13
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 3A