MBR3100VR-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR3100VR-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR3100VR-E1
Tau Wae MBR3100VR-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga
Pūrere Pūrere Whakarato - Tere -
Raupapa - Paa / Case -
Te Mahinga Mahi - Ngaru - Momo Tae -
Momo Tono - Whakaahuatanga Taipitopito Diode
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) - Capacitance @ Vr, F -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR340
MBR340
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO201AD