MBR3100RL
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR3100RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR3100RL
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Ngā Rauemi: MBR3100RL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR3100RL
Tau Wae MBR3100RL Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4882 pcs Pepa Raraunga MBR3100RL.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-201AD Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa MBR3100RLOSTR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 3A Through Hole DO-201AD
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 600µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A