MBR20150CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20150CT-LJ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY 150V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: MBR20150CT-LJ.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20150CT-LJ
Tau Wae MBR20150CT-LJ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY 150V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 185528 pcs Pepa Raraunga MBR20150CT-LJ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR20150CT-LJDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A