MBR20150CT-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20150CT-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
Ngā Rauemi: MBR20150CT-E1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20150CT-E1
Tau Wae MBR20150CT-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4341 pcs Pepa Raraunga MBR20150CT-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 10A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR20150CT-G1
MBR20150CT-G1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
I roto i te taonga: 83521 pcs
Tikiake: MBR20150CT-G1.pdf
RFQ
MBR20150CT-LJ
MBR20150CT-LJ
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY 150V 10A TO220AB
I roto i te taonga: 185528 pcs
Tikiake: MBR20150CT-LJ.pdf
RFQ
MBR20150CT C0G
MBR20150CT C0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO220AB
Tikiake: MBR20150CT C0G.pdf
MBR20150CT
MBR20150CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Tikiake: MBR20150CT.pdf
MBR20150
MBR20150
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V TO220AC