MBR20100CT-LJ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20100CT-LJ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY 100V 10A TO220AB
Ngā Rauemi: MBR20100CT-LJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20100CT-LJ
Tau Wae MBR20100CT-LJ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY 100V 10A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4613 pcs Pepa Raraunga MBR20100CT-LJ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR20100CT-LJDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A