MBR20100CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MBR20100CTG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR20100CTG
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Ngā Rauemi: MBR20100CTG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR20100CTG
Tau Wae MBR20100CTG Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5672 pcs Pepa Raraunga MBR20100CTG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 10A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SWITCHMODE™ Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR20100CTGOS
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 10A Tau Wae Tuakiri MBR20100CT