MBR10150CTF-G1
Hua Hua
Tau Wae: MBR10150CTF-G1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
Ngā Rauemi: MBR10150CTF-G1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10150CTF-G1
Tau Wae MBR10150CTF-G1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 111778 pcs Pepa Raraunga MBR10150CTF-G1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A