MBR10150CT-G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR10150CT-G1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10150CT-G1
Tau Wae MBR10150CT-G1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 184709 pcs Pepa Raraunga
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR10150CT-G1DI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 5A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 150V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR10150CT
MBR10150CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
I roto i te taonga: 259265 pcs
Tikiake: MBR10150CT.pdf
RFQ
MBR10150CTHC0G
MBR10150CTHC0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
I roto i te taonga: 155934 pcs
Tikiake: MBR10150CTHC0G.pdf
RFQ
MBR10150CT-LJ
MBR10150CT-LJ
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY 150V 5A TO220AB
Tikiake: MBR10150CT-LJ.pdf
MBR10150 C0G
MBR10150 C0G
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 150V 10A TO220AC
Tikiake: MBR10150 C0G.pdf
MBR10150CT C0G
MBR10150CT C0G
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO220AB
Tikiake: MBR10150CT C0G.pdf
MBR10150CTF-E1
MBR10150CTF-E1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220F
Tikiake: MBR10150CTF-E1.pdf
MBR10150CT-E1
MBR10150CT-E1
Tikiake: MBR10150CT-E1.pdf
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V 5A TO220AB
Tikiake: MBR10150CT.pdf
MBR10150HC0G
MBR10150HC0G
Tikiake: MBR10150HC0G.pdf
MBR10150CTP
MBR10150CTP
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V ITO220