MBR10100CTF-E1
Hua Hua
Tau Wae: MBR10100CTF-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB
Ngā Rauemi: MBR10100CTF-E1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10100CTF-E1
Tau Wae MBR10100CTF-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 284606 pcs Pepa Raraunga MBR10100CTF-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220F-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack Ētahi Ingoa MBR10100CTF-E1DI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A