MBR10100CT-LJ
Hua Hua
Tau Wae: MBR10100CT-LJ
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY 100V 5A TO220AB
Ngā Rauemi: MBR10100CT-LJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10100CT-LJ
Tau Wae MBR10100CT-LJ Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY 100V 5A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4696 pcs Pepa Raraunga MBR10100CT-LJ.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa MBR10100CT-LJDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR10100CT-M3/4W
MBR10100CT-M3/4W
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
I roto i te taonga: 98803 pcs
Tikiake: MBR10100CT-M3/4W.pdf
RFQ
MBR10100CTP
MBR10100CTP
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions