MBR10100CD-G1
Hua Hua
Tau Wae: MBR10100CD-G1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
Ngā Rauemi: MBR10100CD-G1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10100CD-G1
Tau Wae MBR10100CD-G1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 114524 pcs Pepa Raraunga MBR10100CD-G1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR10100CDTR-G1
MBR10100CDTR-G1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
I roto i te taonga: 313037 pcs
Tikiake: MBR10100CDTR-G1.pdf
RFQ
MBR10100 C0G
MBR10100 C0G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
I roto i te taonga: 225269 pcs
Tikiake: MBR10100 C0G.pdf
RFQ
MBR10100CS2-E1
MBR10100CS2-E1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Tikiake: MBR10100CS2-E1.pdf
MBR10100
MBR10100
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V TO220AC