MBR10100CD-E1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MBR10100CD-E1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
Ngā Rauemi: MBR10100CD-E1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MBR10100CD-E1
Tau Wae MBR10100CD-E1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5183 pcs Pepa Raraunga MBR10100CD-E1.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 5A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-252-2 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 5A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MBR10100CDTR-G1
MBR10100CDTR-G1
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO252
I roto i te taonga: 313037 pcs
Tikiake: MBR10100CDTR-G1.pdf
RFQ
MBR10100-M3/4W
MBR10100-M3/4W
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AC
I roto i te taonga: 108006 pcs
Tikiake: MBR10100-M3/4W.pdf
RFQ
MBR10100
MBR10100
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220-2