HX7013D0100.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
HX7013D0100.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HX7013D0100.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSC XO 100.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: HX7013D0100.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HX7013D0100.000000
Tau Wae HX7013D0100.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSC XO 100.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95599 pcs Pepa Raraunga HX7013D0100.000000.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ HX
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa HX7013D0100.000000TR Tae Mahi -40°C ~ 90°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.061" (1.55mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA