HX7011C0050.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
HX7011C0050.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HX7011C0050.000000
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: HX7011C0050.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HX7011C0050.000000
Tau Wae HX7011C0050.000000 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga OSCILLATOR XO 50.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59888 pcs Pepa Raraunga HX7011C0050.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SaRonix-eCera™ HX
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa HX7011C0050.000000TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.061" (1.55mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 100µA Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HX7011C0020.000000
HX7011C0020.000000
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: OSCILLATOR XO 20.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 36203 pcs
Tikiake: HX7011C0020.000000.pdf
RFQ
AX7DAF1-600.0000C
AX7DAF1-600.0000C
Kaihanga: Abracon Corporation
Whakaahuatanga: OSC 600MHZ 3.3V LVDS SMD